• מאי : 3 : 2014 - ראיון אינטראקטיבי עם האמנית ‏‏ ‎Sharon Pazner מייסדת גלריה 3361
  • אפריל : 13 : 2014 - yes Oh gallery
  • אפריל : 11 : 2014 - אביב הגיע
  • אפריל : 2 : 2014 - המיזמים שכדאי להכיר: Cofix וCUPS
  • מרץ : 18 : 2014 - מתמגנטים על תל אביב – חפשו את המטמון.
על הבלוג
תל אביב היא עיר חלומותיי, תל אביב שלי הוא בלוג צילום אוהב לעיר תל אביב יפו, שמי מתי עלה וחלק מההוי שלי הוא טיול ותיעוד העיר, הארכיטקטורה, הא/נשים, התהליכים ואומנות הרחוב, בצילום, ביצירה  ובכתיבה, תל אביב היא עיר עולם מיניאטורית, היא חופשיה, היא מאמצת ויוצרת, קסומה וציורית שקמה מן החולות, בה אני מרגיש שאני מעניק לעצמי את החרות וההגשמה העצמית שלי, מטרת הבלוג לתעד, לשתף, להשתתף ולהתפתח עם העיר.
נושאים קרובים ללבי הם אומנות, אומנות רחוב, תחבורה ציבורית, ארכיטקטורה, מרחב, סביבה, קיימות, תהליכים עירוניים, א/נשים, טבע עירוני, שוויון   שטחים פתוחים, עירוב שימושים, דמוקרטיה, דיאלוג, כל דבר שמקיים עירוניות וקיימות.
אשמח לשיתופי פעולה שיגדילו את עירוב השימושים בעיר בתחום העירוניות, תחבורה, שטחי ציבור פתוחים, מבני ציבור, צילום, אומנות ואומנות רחוב.
אודות יוצר הבלוג
מתי עלה, סטודנט לתואר ראשון במדעי החברה והרוח, בלוגר, יזם, מצלם ומתעד אומנות רחוב,קונספט לסיור רכוב על אופניים שפתחתי, השנה בפעם השלישית בתחום אומנות הרחוב והמרחב הציבורי, התקיים בהדרכתי במסגרת אירוע "בתים מבפנים" 2013. בשיתוף עם ישראל בשביל אופניים.עבודות שלי הוצגו במוזאון הרצללילנבלום ובמגזין אינטראקטיבי ZOOZ. תערוכה שיזמתי תערוכת אומנות רחוב "הקומה השביעית" פרויקט אומנות רחוב בהשתתפות מעל ל50 מהארץ ומהעלום ועל מעל ל1000 מטר של קירות נפתחה בקומה השביעית של התחנה המרכזית החדשה ב15/068/2013 למשך שנה
אשמח לשיתופי פעולה שיגדילו את עירוב השימושים בעיר בתחום העירוניות, תחבורה, שטחי ציבור פתוחים, מבני ציבור, צילום, אומנות ואומנות רחוב.
דואר אלקטרוני: matanaale@gmail.com

עדכוני טוויטר

No public Twitter messages.

מפרסמים