• יולי : 17 : 2015 - Tel Aviv is WHERE MY HEART is
  • יוני : 13 : 2015 - ראיון אינטראקטיבי" ביי סייד B:SIDE
  • מאי : 26 : 2015 - אומנות רחוב: Anne-Laure Maison and Adi Sened
  • אפריל : 24 : 2015 - היום ארבע שנים לבלוג, גמל צהוב גמל אדום.
  • אפריל : 13 : 2015 - מוזות

ארכיון עבור יולי, 2011

עתה כש"עיר האוהלים" בשד' רוטשילד מקיימת חיים דמוקרטיים הכוללת הצבעות, מוסדות, החלטות על כל נושא עוברת בהצבעה פתוחה במס' מוקדים ופרסומם לציבור ב"עיר האוהלים" ברוטשילד, ישנה ספריה ציבורית, אירועי תרבות הכוללים הופעות בתחום המוזיקה, התאטרון, המחול, אומנות ואומנות רחוב, השכלה, הרצאות, כיתות לימוד העוסקות בקשת רחבה של נושאים, קורנר ספיקר בה אפשר לקחת מיקרופון ולדבר על כל נושא מול קהל ובעיקר קבוצות שיחה מכל רחבי הקשת בארץ, כולם מדברים ועל   קרא עוד..

ה"טייגרט, של קפה "לביט, – צילום מתי עלה ביקור בשכונה בכל עיר באירופה ולא רק מתחיל בחיפוש אחר בית קפה שכונתי, עוד לפני שאנו מתכננים ביקור במוזאון, בגלריה לאומנות, בשיטוט ובהליכה ברחובות השכונה, ישבה בפארק או בכיכר ציבורי, הדבר הראשון הוא חיפוש אחר בית קפה שכונתי, לא רשת, בית קפה שמקומיים יושבים, להרגיש את השכונה, להריח אותה, להרגיש אותה ולתכנן את המהלכים תוך ישיבה בבית הקפה ובהרגשה שהנה אנו חלק מהמרקם   קרא עוד..

צולם בהפגנה שנערכה אמש בתל אביב וממש לא צריך להוסיף הרבה.

הפעם על קירות משותפים, אנו פוגשים עבודת אומנות במרחב ובמפגש שני עם העבודה מגלים עבודה נוספת לצידה, לעתים עבודה של כמה אומנים שמלכתחילה תכננו עובדה יחד, כקבוצה בעלת רעיון או אמירה משותפת ולעתים האומנית התחברה אל היצירה והוסיפה פן משלה, בפוסט זה אצרף עבודות ותיקות משנת 2007 ועד היום של קבוצת MSD (סטייל חייב למות), חלק מהעבודות הם של הקבוצה וחלקם דור שני שממשיך לפעול גם היום, לדור הראשון אומנים   קרא עוד..

צילום  – מתי עלה היום פורסם כי בסקר שערכה עריית תל אביב, סקר בו שלוש אפשרויות, האם להשאיר את הכיכר ולשפץ אותה ולהחזיר אותה למצב ראוי, האם להוריד אותה לפני הקרקע ולשחזר את הכיכר ההיסטורית, או האם להוריד אותה לפני הקרקע מעל לחניון, לפי הפרסום ברשת בעיתון NRG רוב להורדת הכיכר לגובה פני הקרקע ללא חניון ובשל הפרש קטן יתכן כי יהיה סקר נוסף שיקבע האם יבנה חניון מתחת לכיכר   קרא עוד..

עקב עליית מחירי שכר הדירה בשנים האחרונות רבות ורבים מוצאים עצמם כהומלסים חדשים, סטודנטים, שיש ברשותם מכשיר סלולארי, אייפד, לפטופ, עובדים במלצרות ועבודות נוספות, נולדו וגדלו בארץ, יש להם משפחה אוהבת, שרתו בצבא, משלמים מיסים, אבל אין להם סיכוי להיות בעלי דירות, או אפילו לממן שכר דירה, לצעירים אלו כבר הגיע המצב שאין להם ברירה אלה לגור באוהל. צילום מתי עלה כך נולד רעיון עיר האוהלים שהוקם ביום חמישי האחרון,   קרא עוד..

מנוחה – צילום מתי עלה. הכמיהה לשטח פתוח במרכז העיר, היא אחת מהיסודות הבסיסיות מהמושג להיות תל אביבי, אחד מהמאפיינים בתכנון ערים בישראל הוא לתכנן פארק בקצוות העיר וזה גם הטרגדיה של הערים בישראל, תל אביב מציעה פארקים גדולים, אך רובם בקצוותיה, בצפון יש את פארק הירקון, בדרום את פרק דרום, או כפי שמכונה "פארק בגין" שאמור לכלול בעתיד את ,פארק אריאל שרון, שיכלול את שטח חיריה, אשר יהווה את   קרא עוד..

אוטובוס רב קיבולת ועמדה של "תל אופן" – צילום מתי עלה היינו בטוחים שסדרי עולם ישתנו ויהיה תהו ובואו ואיש/ה לא ידעו את ימינם ואת שמולם, צפינו למהפכות ולהפגנות, הפחד, הייאוש והחשש ליוו אותנו עד לראשון ביולי ובימים הראשונים, אכן בימים הראשונים החשש כרסם בנו, איך נגיע לעבודה? ואיך נתנהל בחיי היום יום?, חששנו לתדירות, למסלולים, לחלופות הקווים שבוטלו, למרחקים מהבית, מקום עבודה לתחנות ולהרגלים ובעיקר לזקנים שיאלצו ללכת מרחק   קרא עוד..

הפעם על שתי אומני רחוב הפועלים במרחב הציבורי בתל אביב, Foma אומנית הרחוב הפועלת בשלושה ממדים. יש לה עבודות פורטרט גוטיות, עבודות פורטרט בעלות מימדים גדולים, פעם היא מופיע כבעל חי, פעם כבועה, משמינות עצמם בהגזמה, בעלות צבע אחיד בעיקר ורוד ותכלת ועבודות פמיניסטיות שעוסקות בהטרדה מינית במרחב הציבורי, בשני אופנים, הראשון: צילום על פוסטר, דף גודל A4 בו על ראשה גרב גומי מתוח (או קונדום), שערה הארוך גלוי ויורד על גופה, צד   קרא עוד..

עדכוני טוויטר

No public Twitter messages.

מפרסמים