• יולי : 17 : 2015 - Tel Aviv is WHERE MY HEART is
  • יוני : 13 : 2015 - ראיון אינטראקטיבי" ביי סייד B:SIDE
  • מאי : 26 : 2015 - אומנות רחוב: Anne-Laure Maison and Adi Sened
  • אפריל : 24 : 2015 - היום ארבע שנים לבלוג, גמל צהוב גמל אדום.
  • אפריל : 13 : 2015 - מוזות

ארכיון עבור אוקטובר, 2011

חודש אוקטובר מהווה שלב מכונן במערכת שבילי האופניים בתל אביב שבה מעל למאה קילומטר שבילים בגובה המיסעה או בגובה המדרכה ובהפרדה, nתפתחים מס' שבילים ועובודות מסיביות על שבילים חדשים ובתהליך תוכנון ותוכנית מסודרת למערך שבילים כולל המעוגן בתוכנית חומש, כיום אנו רואים שלב חדש ובוגר ומערך שבילים שמתחיל להראות מערך רציף בעיר ובגדותיה, עם פתיחת שביל האופניים בהפרדה ובמפלסים לאורך טיילת צ'יץ (שלמה להט), מערך שבילי אופניים התרחב  בחודש אוקטובר,   קרא עוד..

אחת הפלטפורמות הזמינות לעבודות ענק  ולקירות משותפים הם מגרשי החניה, מגרשי החניה כמו העבודות, הם זמניות עד לבניה, עבודת אומנות הרחוב המתארחת בחניון, בקיר או במבנה הנטוש עד לבניה. שתי מגרשים מעניינים נמצאים אחד בלב העיר ברחוב גרוזינברג  והשני בדרום העיר ברחוב שוקן מול מערכת עיתון הארץ, שניהם מקבוצת הסטייל חייב למות SMD.. העבודה המרכזית בחניון גרוזנברג על מבנה טרנספורמטור, או שריד מבנה שנהרס, עבודה ותיקה של KNOW HOPE לפני   קרא עוד..

כיכר השעון – צילום מתי עלה. שוק הפשפשים עד לפני עשור היה ידוע כמקום של מציאות שנמכרות על הרצפה ברחובות לא מטופחים, לא בטוחים, ללא תשתית, בין כיכר השעון, רחוב עולי ציון, ורחוב יהודה מרגוזה , הזנחה רבה, חללים ומתחמים שלמים נטושים ומגוון חנויות של עתיקות, אותנטיות, מבנים חלומיים, שהזמן עמד מלכת, מהמאה ה19עם קשתות בחוץ ובפנים, עם עיטורים ועם שרידי עבר שהחל להתגדלות בחפירות ארכיאולוגיות, לפני כל פרויקט התחדשות של   קרא עוד..

גלריה ZADIK  שבמתחם שוק הפשפשים  ברחוב שמעון הצדיק 16 היא אחת הגלריות הציוריות שנחשפתי אליהן לאחרונה, חלל קסום, על הרגל חבושת הגבס של בעלת הגלריה יצירת אומנות, פלסטר של אמן הרחוב DEDE שצויר ע"י האמן, ביום שבת האחרון נערכה בה "שיח אומן" לתערוכה משותפת של האומנים  SBOY, DEDE וLETZI, הגלריה נמצאת במבנה יפואי היסטורי עם גג קשתות שחלקה התחתון של הגלריה חושף אבן, הגלריה חשופה בדלתות ברזל אווריריות אל הרחוב ואל   קרא עוד..

ניצן מינץ, משוררת, מבקרת, בעבר גרה בנווה צדק, היום  גרה בשכונת פלורנטין, סטודנטית, כותבת פרוזה,קופירייטינג , שחקנית ובלוגרית, אחת מאמני הרחוב המרגשים שפועלים בעיר ופגישה עם עבודה שלה ברחוב מלווה בהתרגשות רבה ובחיוך רחב המתפשט, ניצן כותבת שירה מקורית על עצים שהיא אוספת מהרחוב, שאריות של נגריות ועץ הנזרקים לרחוב ולמכלי אשפה ותולה אותם במרחב הציבורי על עמודי תקשורת מעץ ובלוקיישן אחר כסלעים ובקטגוריות של שירת רחוב, שירת רחוב בים.   קרא עוד..

שכונת נוגה מבחינה מוניציפאלית שייכת ליפו, או כפי ששטחה וחלק מהשכונות הגובלות בה  נקראות במפות העריה, מבואות יפו (גם חלק מפלורנטין נחשבת למבואות יפו ובעבר הייתה כחלק מיפו לפני רכישת הפרדסים ע"ע דוד פלורנטין), גבולותיה שד' ירושלים במערב, דרך אילת בצפון, המושבה האמריקאית טמפלרית במזרח ודרך סלמה בדרום, אך כיום ללא ספק היא שכונה בפני עצמה, עם גבולות ועם סגנון ויחוד לה, שכונה קטנה, שתי וערב של ארבע רחובות, גינה   קרא עוד..

תערוכתהצלם סוסקין במוזיאון הבנקאות "הרצללילנבלום" אוצר התערוכה: גיא רז,התערוכה מוצגת ב"בית שיף", בניין אקלקטי לשימור כחלק מקומפלקס בנק דיסקונטברחובות יהודה הלוי, הרצל, לילנבלום, אחת הציוריים במבני האקלקטיים של שנות ה20 שכלאגף סיפור בפני עצמו ויכול לשמש כחזית, בניין שהוא קסם וריגוש בכל קומה וטיול בולוקח את המבקר/ת לעולם של אגדות. מתרשמים מהתערוכה ומהחלל – צילום מתי עלה מנהלת המוזאון, אוצר התערוכה וצלם – צילום מתי עלה סוסקיןתיעד את תל אביב   קרא עוד..

גדות הירקון עוברות בשנים האחרונות תהליך התחדשות ומערך פרויקטים לרצף הליכה ורכיבה ללא מפגעים לאורך נחל הירקון משפך נחל הירקון ולכל אורך תוואי נחל הירקון בשטח המוניציפאלי של תל אביב שהחלק האחרון בו הושלם ממש בימים אלו, הפרויקט הראשון שפתח את תהליך הרצף היה שיקום גשר "ווקוף" ומתחם "צפון הנמל ", לראשונה ניתן לחצות את שני הגדות, גשר ווקוף הוא אחד מגשרי הולכי הרגל הארוכים בעיר והמראות ממנו אל אופק הים,   קרא עוד..

עדכוני טוויטר

No public Twitter messages.

מפרסמים