• יולי : 17 : 2015 - Tel Aviv is WHERE MY HEART is
  • יוני : 13 : 2015 - ראיון אינטראקטיבי" ביי סייד B:SIDE
  • מאי : 26 : 2015 - אומנות רחוב: Anne-Laure Maison and Adi Sened
  • אפריל : 24 : 2015 - היום ארבע שנים לבלוג, גמל צהוב גמל אדום.
  • אפריל : 13 : 2015 - מוזות

ארכיון עבור ינואר, 2012

מרטין בובר צדק – צילום מתי עלה תופעת הבסטינג מתרחשת בכמה זירות, מדובר בתגובה לגרפיטי שנכתב בכתב יד על ידי אנונימיים ביחס למקור בכדי לשנות משמעות, להעלות בפני הקוראת פרשנות אחרת למוצג, זה יכול להיות בלוקיישן הקיים או בלוקיישן אחר, יש גם בסטינג שבה בתגובה לגרפיטי או אומנות רחוב שצויירה על עבודה קיימת,  מחשיכים עבודה ע"י ציור עבודה חלופית באותו לוקיישן, זה יכול להיות כחלק מעימות, או אמן שעושה בסטינג   קרא עוד..

תחנת רכבת וולפסון – צילום מתי עלה חודש ינואר נבחר כחודש בו יערך פיילוט בו ניתן יהיה להעלאת אופניים לרכבת, בתחילה בתוואי קו ראשל"צ הוד השרון, קו שנחנך לאחרונה החוצה את העיר תל אביב, סוף סוף חלום בן שנים הולך ומתגשם, במהלך הפיילוט ניתן יהיה להעלות את האופניים לקרון הנכים, אליו מגיעים בירידה ברמפה אל המפלס התחתון של רכבת הדבל דק (קומותיים)  לאולם בו ניתן לרתום אופניים באמצעות חגורה שנכון לתקופת הפיילוט   קרא עוד..

הסיפרייה במרכז הגינה – צילום מתי עלה. במרכז גינת לוינסקי  (מוכרת גם כגינת הקווקזים) הוקמה סיפרייה ציבורית במרחב הציבורי כיוזמה של עמותת "ארתים" הסיפריה הוקמה בחודש ספטמבר 2009 ספריה ציבורית מקורית, קהילתית ורב קהילתית לעובדי וילדי קהילת העובדים הזרים בין המקלט לפתח יציאת החרום הכוללת, ארון ספריה מתכת שנפתח כלפי מעלה לכדי הצללה, בו מרוכזים ספרים במגוון רחב של שפות, בצידו השני של הסיפרייה ארון מתכת נוסף שדלת הברזל נפתחת כלפי מטה  ומשמשת   קרא עוד..

ניצן וDEDE – צילום מתי עלה התפתחותה של ניצן מינץ ממשיכה להפתיע ולהתרחב לחומרים ולוקיישנים חדשים, מלוחות עץ התלויים על עמודי תקשורת מעץ. לשבבים אלקטרוניים בשילוב פלסטיק ועץ, לקומפוזיציות ושיטות חדשות, שבלונות אותיות המעלות את חווית הכתיבה והתחברות לעבודה, כתיבה חופשית בטוש במרחב הציבורי, פרויקט אחרון קסום הוא כתיבה על סלעים וגזעי עצים כרותים ביערות הכרמל (ניתן לראות בדף הפייסבוק של ניצן מינץ), בעבר כתבה על סלעים לאורך חוף  ימה   קרא עוד..

מבט מהכיכר המחודשת – צילום מתי עלה. זה מס' שבועות שהאגף החדש של סינמטק תל אביב נפתח לציבור, עם פתיחת האגף החדש,  האגף הישן נסגר לשיפוץ שימשך כשנה, בתקווה כי במהלך שנת העבודה עד לשיקום האגף הישן, החיבור ביניהם והבדל המפלסים בין שתי האגפים, יטופל כראוי ויהיה רצף בין שתי האגפים הישן והחדש, כך שנוכל לחזור ולהנות מתערוכות בגלריית המפלס שבכניסה, נכון להיום האכסדרה בקומת הכניסה קטנה מלהכיל כמות צופים לשלושת   קרא עוד..

עדכוני טוויטר

No public Twitter messages.

מפרסמים