• מאי : 7 : 2013 - צילום משותף: סיור אומנות רחוב בגובה הכידון במסגרת "בתים מבפנים"
 • אפר' : 30 : 2013 - הקומה השביעית: תערוכת אומנות רחוב בתחנה המרכזית החדשה של תל אביב
 • אפר' : 25 : 2013 - שנתיים לבלוג 25/04/2011 – 25/04/2013
 • אפר' : 15 : 2013 - ראיון אינטראקטיבי: פרויקט המסכות של Oum Kultuv
 • אפר' : 10 : 2013 - צבע לה: תל אביב בירוק

זומביםהיפסטרים, אנורקטית, שרירן בטיול עם כלב, היטקיסט, דמויות תל אביביות, חורבן, היוםהשלישי, הוג ומגוג, אתרי מורשת או פילים לבנים, שיתוף פעולהמקסים בין קבוצת פיקסלס  ודוקטור דוט שלהםפרויקטים נוספים בנפרד פזורים בעיר, הפרויקט עונה לשם "חורבאני" חורבןאורבאני, פוסטרים גדולים של תמונת אתר ודמויות אנימטיות הפזורים בארבעה אתרים מיתולוגייםתל אביביים, בניין עיריית תל אביב, גן מאיר, מגדל דיזנגוף ומזרקת אגם בכיכרדיזנגוף, האתרים נראים כלאחר ארוע לוחמה ביולוגי או חורבן הלקוח מסרט בידיוני,אפוקליפסה תל אביבית, בה המציאות היא סיוט ובני אדם בתפקיד היפסטרים זומביםאנימטיים צבעוניים ירוקים ודי סימפטיים, עד כדי חשק לרדת ולתת להם חיבוק וכוס מרקחם, הפוסטרים הוצבו באתר או בסמוך אליו. גן מאיר נראה כמו יערות הכרמל לאחר השרפההגדולה, הבחור עם הגוף המפותח השרירי והכלב יוצרים לטיול כביום יום.
מזרקת אגם,הוא בשמה העוגה, נגוסה ונראית כמו חללית שהתרסקה על הכיכר, היא נראית כאילו נחתה בכיכרללא קשר לפרויקט בתקופת שיקומה והעברת משולשיו לצביעה, הדמות ההיפסטרית קטועת היד, אנורקטית משהו והדי מעודכנת מבחינת התאמת צבעים, שלווה לחלוטין, זומבים?..
מזרקת אגם בכיכר רבין – צילום מתי עלה
בניין עיריית תל אביב נראה עולה בלהבות כולל שולי כיכר רבין ושלטי הרחוב העירוני המיתולוגי,חלק ממנו כבר ננגס ומתקפל ממש כמו גפרור דולק ההופך לפחם ומתקפל וחלקיו נופלים, ההיטקיסט, עם תיק אדום, חליפה, לב אדום, בדרך למשרד או לפגישת עסקים, שליו.
בניין עריית תל אביב  – צילום מתי עלה
מגדל דיזינגוף סנטר הברוטליסטי, לוהט, עולה בלהבות ביחד עם הקומפלקס המסחרי והפינה המעוגלת שלחנות לכלי מוסיקה "כלי זמר", הכל אפור מלבד האותיות הצבעוניות של חנות "כליזמר", דמות ירוקה, אנורקטית, ללא גפיים, מרחפת ומנסה להציל את האות רש הצונחת, הדמויות האנימטיות, שלוות, דבר אינו מדיר את שלוותם, אין תל אביבי מזה.
מגדל דיזנגוף סנטר
 • Tweet
 • Pin It

2 תגובות so far.

 1. מאת טארוט ועוד דברים טובים -גשר לרבדים אחרים:

  מחיאות כפיים. נהדר, מתי, הצילום, הרשומה והמידע.

  אמנם לא הייתי רוצה לראות אסונות ממש חלילה.

  התמונות מעיקות ומעוררות מחשבה וזה מה שחשוב לי כרגע.

  חיבוק וד"ש לך מכולנו כאן.

  רחל

 2. מאת mati ale:

  העבודה המשופת עוסקת בשני נושאים שבהחלט ההגדרה מעיקים קיימת בהם, זומבים א/נשים בין שתי עולמות וחורבן נושא שמעסיק החל מנבואות מתולוגיות, לסרטים וספרים, מה שמתחמד את הדמויות של דוקטור דוט הם ההיפסטריות, האנורקטיות, העדכון, כשמדברים על זומבים ומביטים בתמונות שיכולות להיות השכנ/ה שלנו, מאוד תל אביביות שאכן גורמות לנו לרצות לרדת, לתתת חיבוק ומרק חם.

השאר תגובה


עדכוני טוויטר

No public Twitter messages.

מפרסמים