• יולי : 17 : 2015 - Tel Aviv is WHERE MY HEART is
  • יוני : 13 : 2015 - ראיון אינטראקטיבי" ביי סייד B:SIDE
  • מאי : 26 : 2015 - אומנות רחוב: Anne-Laure Maison and Adi Sened
  • אפריל : 24 : 2015 - היום ארבע שנים לבלוג, גמל צהוב גמל אדום.
  • אפריל : 13 : 2015 - מוזות

ארכיון עבור יולי, 2012

פומה בסדרת עבודות חדשה במרחב הציבורי, בסדרה זו פניה כבסדרות קודמות מכוסת בבד החושף את עיניה ופיה, לגופה כותונת פסים לבנה חושף טפח מגופה ואת כפות ידיה , חוט שחור עוטף את גופה, ביחד עם טקס מהווה את הקשר בינה לבינה ובין המרחב, ע"י רקימת ובניית סצנות אקטואליות, מגדריות והיסטוריות, תוכן הטקס בקונטקס ראשון לוקח אותנו אל עולם המגדר, אל הפטריארכיה, בסדרה זו היא מאלצת את המתבוננ/ת לתהות האם הטקס   קרא עוד..

Categories: כללי

העיר תל אביב מוכרת בשם "העיר הלבנה" או "עיר לבנה שחורה", יש ספר בשם הזה, אנו מכירים את התחושה המעיקה של פקקי תנועה, מבנים בהזנחה, הריצה אל העבודה , אל האוניברסיטה, החיפוש אחרחניה,  בית קפה, גלריה, מרכז מסחרי, בעיקר מקום עם מזגן להמלט מהחום המהביל בקיץ או החימום בחורף, אין כמו תל אביב בעונות המעבר האביב והסתיו והפריחות הצבעוניות והחלומיות בהם, ואין יפה מתל אביב כתל אביב בחורף, אם כי   קרא עוד..

Categories: כללי, צבע לה

שכונת "כרם ישראל" היא שכונה מרגשת בתפר שבין שוק הכרמל לכרם התמנים, בין השכונות הוותיקות בעיר עתירה בבניה בסגנון האקלקטי ובסגנון הבינלאומי (באוהאוס) ובבניה נמוכה, השכונה עוברת התחדשות עירונית ובה כמה מבנים אקלקטיים נטושים לצד בניה ותיקה, לצד תהליך שימור והתתחדשת, אחת התכונות היחודיות לשכונה בכמה עבודות של אומנות רחוב עצמתיות וגדולות מימד המתפשטות על בניין שלם אחד, עבודה של Dede על מבנה בסגנון אקלקטי נטוש ובחלקו הרוס,   עבודה המשתרעת על   קרא עוד..

הקדמה הסטורית: "סביל אבו נבוט בכיכר הפנימית,  סביל השוכן ממערב למסגד מחמודיה ביפו.  נבנה על-ידי מושל יפו בתחילת המאה ה-19, מחמוד אגא א-שאמי (שכונה "אבו נבוט"), ושכן ליד הכניסה למסגד,  אולם עם הרחבת הכביש הוא הוזז כ-20 מטר מערבה והוצב בליבו של מעין כיכר. השם "סביל אבו נבוט ב'" נטבע בידי זאב וילנאי, כדי להבדילו מסביל אבו נבוט הנמצא בדרך בן צבי. בעבר היה זה מבנה מפואר הדומה לסביל בכניסה   קרא עוד..

Categories: כללי

כשזה לא מתוכנן ובהפתעה הקסם גדל וזו יחודה של העיר תל אביב, הציבור המהגר והמרחב הציבורי השיוויוני בה, יום שישי בצהרים בדרכי לארוחת שישי משפחתית פגשתי ברחוב יהודה הלוי את האדריכל ואמן הרחוב עדי סנד והמתעדת עירית ספוזניק ואת צמד האלכימאים יואב הנדל ומעיין בר  שבהמשך בהתכתבות ברשת להכנת הפוסט התברר שמדובר בשלישייה בתהליך התהוות פסל האלכימאי, התהליך כמו הסיפור התאחדו במרחב הציבורי לקראת רגע מדידת פסל האלכימאי שהכילה קונטרוקציית   קרא עוד..

עדכוני טוויטר

No public Twitter messages.

מפרסמים