• יולי : 17 : 2015 - Tel Aviv is WHERE MY HEART is
  • יוני : 13 : 2015 - ראיון אינטראקטיבי" ביי סייד B:SIDE
  • מאי : 26 : 2015 - אומנות רחוב: Anne-Laure Maison and Adi Sened
  • אפריל : 24 : 2015 - היום ארבע שנים לבלוג, גמל צהוב גמל אדום.
  • אפריל : 13 : 2015 - מוזות

ארכיון עבור ספטמבר, 2012

תל אופן, החל  להופיע בעיר לאחר פיילוט של חצי שנה שהסתיים בחודש מאי 2011 והוא פעיל למעלה משנה, הפרויקט תוכנן לכ1500 זוגות אופניים ב150 תחנות, אך כיום גם מס' התחנות וגם מס' זוגות האופניים במגמת עליה מתמדת, כיום בפרויקט קרוב ל20 אלף מינויים שנתיים ו85 אלף מינויים יומיים שזה לא כולל מינויים שבועיים, תעריף 14 ₪ יום רגיל ו20 ₪ למי סוף שבוע ו24 שעות תוקף מרגע השכרה, לכל סוגי המינויים 30 הדקות    קרא עוד..

Categories: כללי, תל אופן

מאיה גלפמן, בת 33. חיה ויוצרת בבית עץ קטן בלב ת"א, עם כלבה, שני חתולים ובן זוג אחד.  הציגה מעבודותיה במוזיאון ת"א, מוזיאון חיפה, הביאנלה בהרצליה ובגלריות שונות בארץ ובחו"ל.   בתחילת השנה קיימה את תערוכת היחיד השנייה שלה. אל הבית הסקנדינבי בעל שלושת המפלסים והגינה הציורית שהם למעשה הבית והסטודיו של מאיה  ושל בן זוגה רועי ברחוב לב תל אביבי שהוא ציורי וקסום בפני עצמו, אז כבר ידעתי שנושא הפוסט   קרא עוד..

העיר תל אביב מוכרת בשם "העיר הלבנה" או "עיר לבנה שחורה", יש ספר בשם הזה, אנו מכירים את התחושה המעיקה של פקקי תנועה, מבנים בהזנחה, הריצה אל העבודה , אל האוניברסיטה, החיפוש אחר חניה,  בית קפה, גלריה, מרכז מסחרי, בעיקר מקום עם מזגן להמלט מהחום המהביל בקיץ או החימום בחורף, אין כמו תל אביב בעונות המעבר האביב והסתיו והפריחות הצבעוניות והחלומיות בהם, ואין יפה מתל אביב כתל אביב בחורף, אם   קרא עוד..

Categories: כללי

עדכוני טוויטר

No public Twitter messages.

מפרסמים