• יולי : 17 : 2015 - Tel Aviv is WHERE MY HEART is
  • יוני : 13 : 2015 - ראיון אינטראקטיבי" ביי סייד B:SIDE
  • מאי : 26 : 2015 - אומנות רחוב: Anne-Laure Maison and Adi Sened
  • אפריל : 24 : 2015 - היום ארבע שנים לבלוג, גמל צהוב גמל אדום.
  • אפריל : 13 : 2015 - מוזות

ארכיון עבור אוקטובר, 2012

התהוותה של אומנות הרחוב בתל אביב ובתבל, סוחפת את הציבור ולא רק את הציבור, גם את הראשיות, עריית תל אביב הכריזה השנה שנת 2012 כשנת האומנות וכחלק ממנה וכבר בעבר קיימה תערוכת אומנות רחוב בביתן הלנה רובינשטין לאומנות מודרנית לפני כשנתיים, השלוחה של מוזיאון תל אביב לאומנות ובעבר שמשה כבית השני של מוזיאון תל אביב לאומנות, בפעם השניה שהערייה הציגה אומנות רחוב, זה היה בפרויקט עם האמן דובר די, מיצב   קרא עוד..

Categories: כללי

ניצן מינץ - אמנית ומשוררת שמציגה את יצירותיה במרחב הציבורי ובגלריות, וכן סטודנטית לספרות, כתיבה ואמנות. אורי יריב – אספן ויבואן של אמנות רחוב ואמנות עכשווית. מפיק בתחום החברתי ובתחום האמנות. הפגישה המקדימה לראיון עם המשוררת ואמנית הרחוב ניצן מינץ ואורי יריב מייסד Free Art Friday – Tel-Aviv, נערכה בבית רוקח, מהבתים הוותיקים בעיר, בשכונת נווה צדק אשר הוקמה עוד לפני הקמת העיר תל אביב. הפגישה נערכה בקומת המגורים של   קרא עוד..

לעיר לעיר תל אביב ולקיוסק יש סיפור אהבה,, סיפור אהבה שגדל עם העיר, למרות שעל פניו לא מדובר מבחירה, זה התחיל מפשרה,  העיר תל אביב שקמה מן החולות בהגרלת המגרשים בשנת 1909 תוכננה להיות עיר גנים בת 100 אלף תושבים, בתחילה לא היתה כוונה לאשר שטח מסחר כלל בתחום העיירה, עם התפתחותה נאלצה העיר להתמודד מול סוגיית המסחר ולתת פתרון לסוגיה, העיר רצתה לשמור על כלליה ולהמנע מפתיחת מסחר ולשמור   קרא עוד..

Categories: כללי

העיר תל אביב מוכרת בשם "העיר הלבנה" או "עיר לבנה שחורה", יש ספר בשם הזה, אנו מכירים את התחושה המעיקה של פקקי תנועה, מבנים בהזנחה, הריצה אל העבודה , אל האוניברסיטה, החיפוש אחר חניה,  בית קפה, גלריה, מרכז מסחרי, בעיקר מקום עם מזגן להמלט מהחום המהביל בקיץ או החימום בחורף, אין כמו תל אביב בעונות המעבר האביב והסתיו והפריחות הצבעוניות והחלומיות בהם, ואין יפה מתל אביב כתל אביב בחורף, אם   קרא עוד..

Categories: כללי

עדכוני טוויטר

No public Twitter messages.

מפרסמים