• יולי : 17 : 2015 - Tel Aviv is WHERE MY HEART is
  • יוני : 13 : 2015 - ראיון אינטראקטיבי" ביי סייד B:SIDE
  • מאי : 26 : 2015 - אומנות רחוב: Anne-Laure Maison and Adi Sened
  • אפריל : 24 : 2015 - היום ארבע שנים לבלוג, גמל צהוב גמל אדום.
  • אפריל : 13 : 2015 - מוזות

ארכיון עבור אפריל, 2013

המשיכה שלי אל אזור הדרום מגיעה מהחיבור אל היכולת לקיימות עירונית ולעירוב שימושים, יש בה משהו שמזוהה עם התמימות, היא עדיין לא עברה את שלב החסימה, אנו מייחסים לדרום את ההזנחה, חוסר האסטטיות, עוני, תושבים חלשים, מוחלשים, קשי יום, משיכה של מהגרים ומבקשי מקלט, זנות, סמים, סחר בנשים ובבני אדם, שכר דירה נמוך, אזור שמושך צעירים לתקופות מעבר קצרות, בדרך כלל היחס הוא של משיכת כתף, אותה תמימות וחופש בנוסף לאנשים   קרא עוד..

הבלוג תל אביב שלי – בלוג צילום עלה לרשת לפני שנתיים בתאריך 25/04/2011 מתוך שאלה ששאלתי את עצמי "למה תל אביב", שאלה שאני שואל את עצמי כשאני הולך ברחוב, לפני כתיבה, לפני יצירה או לפני ביצוע שיתוף פעולה, יש בעיר הזו אנרגיה שאין לה תפוגה שגורמת לי להמשך אליה. הסוגיה המאתגרת של איך דברים נעשים כאשר כל החלקים המעורבים ביצירה באים מוכנים עם אג'נדה ומוכנים להאבק לקיומה, זה אחד האתגרים שמושכים   קרא עוד..

 Oum Kultuv אמנית אוטדידקטית רב תחומית, ציירת, צלמת, מאיירת ואמנית רחוב, יוצרת במגוון טכניקות ועוד…, עכשיו לפני פתיחת תערוכת פרויקט המסכות. מעל לשנה תהיתי ביני לביני מי האמנית שמציירת דמויות גזורות מעוטרות ועטופות בצבעוניות  לרוב שחור לבן ובמיניאטוריות שכבשו כל פינה בלב ומרכז תל אביב, כך זה במילים שלה " לפעמים אני מרגישה כמו דבורה שמרחפת מפרח לפרח: הדמויות הן פרי דמיוני, חסרות גבולות, מאד גמישות. רובן נשים חזקות, מעין "שמשוניות".מצד אחד הן עגלגלות   קרא עוד..

העיר תל אביב מוכרת בשם "העיר הלבנה" או "עיר לבנה שחורה", יש ספר בשם הזה, אנו מכירים את התחושה המעיקה של פקקי תנועה, מבנים בהזנחה, הריצה אל העבודה , אל האוניברסיטה, החיפוש אחר חניה,  בית קפה, גלריה, מרכז מסחרי, בעיקר מקום עם מזגן להמלט מהחום המהביל בקיץ או החימום בחורף, אין כמו תל אביב בעונות המעבר האביב והסתיו והפריחות הצבעוניות והחלומיות בהם, ואין יפה מתל אביב כתל אביב בחורף, אם   קרא עוד..

  בסוף מרץ 2013 נפתח לציבור פארק קרית ספר, פתיחתו מסיימת סגה שנמשכה קרוב לחמש עשרה שנה, מתחם קרית ספר המצוי בשטח לב העיר, שטח שאין בו גינות ציבוריות  כלל למעט גינת שנקין המרוחקת, המתחם משתרעה על  כ20 דונם סביב רחוב קרית ספר המהווה את ליבה של השכונה ומרכזה, גבולותיה: דרום לינקולן, מזרח סעדיה גאון,  צפון וילסון, מערב יהודה הלוי, את 12 הדונם של מתחם הפארק מדרומו, המרכז למיפוי ישראל, בן   קרא עוד..

עדכוני טוויטר

No public Twitter messages.

מפרסמים