• Aprile : 13 : 2014 - yes Oh gallery
  • Aprile : 11 : 2014 - אביב הגיע
  • Aprile : 2 : 2014 - המיזמים שכדאי להכיר: Cofix וCUPS
  • Mare : 18 : 2014 - מתמגנטים על תל אביבחפשו את המטמון.
  • Mare : 13 : 2014 - תל אביב מרגישה טוב עם אופניים

דיזינגוף סנטר תמיד ריתק אותי, החיבור שלו לרחוב, לרוב אינני אוהב מרכזים סגורים, אני אוהב את הרחוב, אוהב לחוש אותו, לצפות בארכיטקטורה, להיות חלק מהולכי הרגל וחלק מהמרחב, הליכה ברחוב משחררת את המחשבה שלי, yesOH_galleryיש כמה דברים במרכז הזה שממציא את עצמו מחדש תדיר, הכניסות הרבות, האפשרות להיכנס עם כלב, יש בהם משהו דמוקרטי, משהו מהרוח של להיות תל אביבי, קולנוע לב וקולנוע דיזנגוף ז”A, העיצוב הפנימי שלו מזכיר לי את העיצוב הפנימי של מוזיאון גוגנהיים במנהטן עם הקומות המתעגלות, בשנה האחרונה השתעשעתי ברעיון של תערוכת גרפיטי ואומנות רחוב בחללים הפנימיים, כאשר קיבלתי מייל שסיפר לי על פרויקט אומנות שעומד להתקיים בדיזנגוף סנטר במהלך חופשת הפסח, סיקרן אותי לראות אך הפרויקט יוצב ואיזה חומרים ישתמש , איזה עבודות, מה התוכן, בערב ההשקה של הפרויקט הרגיש לי כמו להיות הזבוב הזה שרוצה לראות אך משהו שדמיינת נעשה על ידי אדם אחר ויש בזה משהו מרתק, כך שבשבילי זה יותר מלכתוב על תערוכה שמתקיימת בתל אביב, הצבת התערוכה מקסימה, הייתה מושלמת אם היתה מצוירת ישירות על הקירות, אהבתי את השימוש בטקסטורה ובאדריכלות קיימת בייחוד אם מדובר בהצבה שמשתמשת בדמיון כמו העבודה על גרם מדרגות יורד לחניון מהקומה התחתונה והאפשרות לצפות בה מכמה מפלסים, או חזית של גרם מדרגות נעות בן הקומות, שילב העבודות בין הפרסומות במפלסי הקומות והעמודים שתומכים את הקומות נותנים תחושה של ביקור בגלריה פתוחה שנמצאת במרחב הציבורי.

delouya090.04_(24)


על התערוכה ומועדי הפתיחה אפשר לקרוא בקומינקאט המצורף: yes Oh gallery הינה גלריית אומנות אורבנית המציגה כ- 60 יצירות אומנות אשר עושות מחווה לסדרות הדגל של HBO. המבנה הייחודי של הקניון מאפשר לכל יצירה להשתמש בחלל הסנטר בצורה יוצאת דופן וחווייתית כך שהקהל יוכל לראות כיצד מתעוררות הסדרות לחיים.

בין הסדרות ששימשו כהשראה לפרויקט ניתן למצוא קלאסיקות כמו הסופרנוס, הסמויה, סקס והעיר הגדולה”, “הפמליה”, “אוז וסדרות מובילות עכשוויות כמו בנות”, “משחקי הכס, דם אמיתי, אימפריית הפשע, בלש אמיתי E più.

דבר אוצר התערוכה, רונן הרתאן: Oh gallery yes מעניקה במה לעשרות אומנים, ביניהם: אמנים גרפיים, ציירים, מאיירים, אמני קונספט ועוד אשר יציגו מגוון רחב של עבודות במיקומים לא קונבנציונליים ברחבי דיזינגוף סנטר. בניגוד לתערוכות רבות בהן שואב האמן את השראתו מהחיים או מנבכי נפשו, הפעם התבקשו האמנים לתרגם את תחושותיהם ואהבתם לסדרות האיכות של HBO באופן שיישקף גם את האני האומנותי של האמן וגם את יחסו לסדרה. ההתמודדות הקריאטיבית עם עולמות התוכן העשירים, ריבוי הדמויות, המטאפורות, המסרים והאנלוגיות בכל אחת מהסדרות הופכת את עבודת החיפוש למורכבת מאד”.

delouya090.04_(126)

כמנהג המוזיאונים והתערוכות הגדולות בעולם גם ב- Oh gallery yes יוכלו האורחים ליהנות מ ״מדריך״ תערוכה דיגיטלי באמצעות הסמרטפון אשר יכניס את המבקרים לתוך תהליך היצירה, הטכניקות ורחשי ליבם של האמנים. בנוסף תוקם חנות מזכרות במקום שתחלק במתנה את העבודות השונות כגלויות ופוסטרים לחברים של yes Oh בפייסבוק.

delouya090.04_(152)

התערוכה תהיה פתוחה ללא תשלום לקהל הרחב החל מה- 9 לאפריל ועד ה- 22 לאפריל כולל,

בין השעות: אמצע שבוע 11:00-21:00, ימי שישי וערבי חג 09:00-15:00 ומוצאי חג ושבת 18:00-23:00

אתר התערוכה: http://yesohgallery.co.il/

_נ_ש_ש_£-_ר_נ_ץ_ס--_נ_ש_____¿_ש_ש_¬-_פ_______נ___¿_¬__ק___ץ_ƒ-_________ץ_פ___ש_¿__פ_ע_ף_ץ_£_פ

delouya090.04_(13)IMG_0252

  • Tweet
  • E 'Pin

תגובה אחת so far.

Lascia un commento


yes Oh gallery

Posted on aprile - 13 - 2014

One Response

אביב הגיע

Posted on aprile - 11 - 2014

Nessun commento

Il suo colore – Tel. ...

Posted on Luglio - 24 - 2012

2 Comments

Artigianato: DoverD a City Hall

Posted on dicembre - 20 - 2011

3 Comments

Intervista interattiva – Ori...

Posted on novembre - 25 - 2012

2 Comments

Il suo colore: Tel Aviv ...

Posted on Ottobre - 7 - 2012

2 Comments

Twitter Updates

Nessun messaggio Twitter pubbliche.

Inserzionisti