• Апрель : 13 : 2014 - yes Oh gallery
 • Апрель : 11 : 2014 - אביב הגיע
 • Апрель : 2 : 2014 - המיזמים שכדאי להכיר: Cofix וCUPS
 • Море : 18 : 2014 - מתמגנטים על תל אביבחפשו את המטמון.
 • Море : 13 : 2014 - תל אביב מרגישה טוב עם אופניים

מידי מספר חודשים העיר מתחדשת בפרויקט “Жалить” Улицы, (Жалить: Письменный ответ на политические граффити, מגדרי, Виртуозный, МЕРКАНТИЛЬНЫЙ, ПРОЧИЙ… Или создает тот же адрес с различным смыслом, Иногда Hvsting, которые способствуют реализации продукции, Или продвижение проекта) Классические примеры Lvsting, Примеры Lvsting и определенное количество продолжение существует блога, Они касаются “Am Израиля чай” Добавлен в, Фильм, Индия, ЗАВОЕВЫВАЮЩИЙ, Есть лидер, и т.д.…, Или в ответ на обращение “Четвертая справедливость”, В “Мартин Бубер был прав” ועד לפרויקטרוב הסיכויים ש…, הדרדסים הם נצים, שהוא מחבל, שהוא אוהב אותה וכו’הבסינג יוצר דיאלוג במקום שהכי קשה להגיע אליו ועם א/נשים או גופים שהכי קשה לתקשר איתם, או שלא ניתן לתקשר איתם כלל, החל מהדוגמאות הפוליטיותעם ישראל חי שהיא הכי נפוצה בארץ והחלה בספונטניות, או אפשר לומר פטריוטית ע”J. Количество’ א/נשים בודדים ואומצה עי אמן שפיזר את הכתובת בכל העיר בכדי לקבל את התגובות וליצור מודעות ודיאלוג, לדוגמת הבסטינג הקבוצתי, שהוא שונה במעט גם בסגנון וגם בתצורה בעיקר מהפן הבודד לפן הקבוצתי, אליהם ניתן לשייך את “Четвертая справедливость” והתגובה לה “Мартин Бубер был прав”.

הבסטינג החדש שקיים בעיר היום ממש בשבוע האחרון הבחנתי בו לראשונה, הוא ציפורים על חוטציפורים מדברות”, אליהם מוצמדים טקסטים ואימרות בבלוני דיאלוג קומיקס, או בהמחשה, הדיאלוג יכול להיות פוליטי, עדכני, מגדרי, או אומנות ולמעשה כל דבר מחיי היום יום. הפן החזק בו הוא ההומור והאינטיליגנציה בדומה ל”Возможности” והמשמעות רלוונטית למידת מודעות הקורא/ת, מצב היוצר סיטואציות מענינות וארואיות’ , תמיד ציפור בודדת על חוט ושני ציפורים, זכר ונקבה? נקבה ונקבה, זכר וזכר על חוט היוצרים את היחיד מול הקבוצה, הטקסט לוקח אותנו בראי שלו אל המגדר, הפוליטיקה והפלוקלור.

תפקיד הבסטינג דומה מאוד לסיפור אומנות הרחוב, שניהם סוג שלסלון הדחוייםהמודרני, המאפשר לפרט לקיים את דעתו, אומנותו, חלומו במרחב הציבורי, אם לבטא דיעה, או ליצור אומנות, כאשר המרחב הציבורי הוא הגלריה, והמתעד/ת הם כלי התקשורת, עד לכדי אימוצם עי הגלריות, המוזיאונים, המסחר והממסד.

 • Чирикать
 • Прикрепите Это

5 תגובות до сих пор.

 1. ЛОСК говорит:

  מענין! СЛУЧАЙНО,ראיתי לרגלי הצפורים,חתול משחק בכדור (קולנוע עדן).קשור-לא קשור לציפורים.

 2. Когда же говорит:

  יתכן, ראיתי את החתול יחד ולחוד

 3. Красивые и выпекать говорит:

  ראיתי את ה”Фильм” הזה מספר פעמים, לא הבנתי אותו ולו פעם אחת, האם הכותב לא משתייך לעם ישראל”?
  או שאולי בעצם, ОНО צלם אירועים שפשוט חשב שזה יהיה מצחיק.
  מה דעתכם בעניין הלא מרנין הזה.

  • Когда же говорит:

   עד כמה שידוע הכתובתעם ישראל חי נפוצה מאוד בארץ ונעשית עי הרבה א/נשים מסיבות שונות, לגבי תל אביב בעיקר, מדובר באמן שהרעיון הוא תוספות מקוריות, לעיתים של א/נשים שמשתתפים והם בעניין, לא/נשים שמגיבים מסיבות שונות ועד לתגובות של האמן עצמו עם כתיבת הכתובת

 4. asdf говорит:

  אנו חיים בסרט זה כל יום ויום
  אז לצלם חתונות ВАВצילום אירועים מקצועי ואיכותי זה חשוב בביותר בארץ

Оставить комментарий


yes Oh gallery

Добавлено: Апр - 13 - 2014

One Response

אביב הגיע

Добавлено: Апр - 11 - 2014

Комментариев нет

מתמגנטים על תל אביב...

Опубликовано Мар - 18 - 2014

2 Комментарии

תל אביב מרגישה טוב...

Опубликовано Мар - 13 - 2014

Комментариев нет

Обновление Twitter

Нет публичных сообщений Twitter.

Рекламодатели