• יאַן : 10 : 2015 - המיזמים שכדאי להכירRD
  • דעצעמבער : 23 : 2014 - ביקור בברכות החורף בגבול תל אביב חולון
  • נאוועמבער : 24 : 2014 - וועלאָסיפּעד: חניופן, רגישות? ודגם חדש לתל אופן
  • נאוועמבער : 3 : 2014 - המיזמים שכדאי להכיר: תחנת ספרים.
  • אקטאבער : 20 : 2014 - לאצ’י ארט: פרפרזה

ארכיון עבור July, 2011

עתה כש”געצעלט שטאָט” ברוסט’ רוטשילד מקיימת חיים דמוקרטיים הכוללת הצבעות, מוסדות, החלטות על כל נושא עוברת בהצבעה פתוחה במסמוקדים ופרסומם לציבור ב”געצעלט שטאָט” ברוטשילד, ישנה ספריה ציבורית, אירועי תרבות הכוללים הופעות בתחום המוזיקה, התאטרון, המחול, אומנות ואומנות רחוב, השכלה, הרצאות, כיתות לימוד העוסקות בקשת רחבה של נושאים, קורנר ספיקר בה אפשר לקחת מיקרופון ולדבר על כל נושא מול קהל ובעיקר קבוצות שיחה מכל רחבי הקשת בארץ, כולם מדברים ועל   קרא עוד..

די”טייגרט, של קפהלביט, – צילום מתי עלה ביקור בשכונה בכל עיר באירופה ולא רק מתחיל בחיפוש אחר בית קפה שכונתי, עוד לפני שאנו מתכננים ביקור במוזאון, בגלריה לאומנות, בשיטוט ובהליכה ברחובות השכונה, ישבה בפארק או בכיכר ציבורי, הדבר הראשון הוא חיפוש אחר בית קפה שכונתי, לא רשת, בית קפה שמקומיים יושבים, להרגיש את השכונה, להריח אותה, להרגיש אותה ולתכנן את המהלכים תוך ישיבה בבית הקפה ובהרגשה שהנה אנו חלק מהמרקם   קרא עוד..

צולם בהפגנה שנערכה אמש בתל אביב וממש לא צריך להוסיף הרבה.

הפעם על קירות משותפים, אנו פוגשים עבודת אומנות במרחב ובמפגש שני עם העבודה מגלים עבודה נוספת לצידה, לעתים עבודה של כמה אומנים שמלכתחילה תכננו עובדה יחד, כקבוצה בעלת רעיון או אמירה משותפת ולעתים האומנית התחברה אל היצירה והוסיפה פן משלה, בפוסט זה אצרף עבודות ותיקות משנת 2007 ועד היום של קבוצת MSD (סטייל חייב למות), חלק מהעבודות הם של הקבוצה וחלקם דור שני שממשיך לפעול גם היום, לדור הראשון אומנים   קרא עוד..

צילום מתי עלה היום פורסם כי בסקר שערכה עריית תל אביב, סקר בו שלוש אפשרויות, האם להשאיר את הכיכר ולשפץ אותה ולהחזיר אותה למצב ראוי, האם להוריד אותה לפני הקרקע ולשחזר את הכיכר ההיסטורית, או האם להוריד אותה לפני הקרקע מעל לחניון, לפי הפרסום ברשת בעיתון NRG רוב להורדת הכיכר לגובה פני הקרקע ללא חניון ובשל הפרש קטן יתכן כי יהיה סקר נוסף שיקבע האם יבנה חניון מתחת לכיכר   קרא עוד..

עקב עליית מחירי שכר הדירה בשנים האחרונות רבות ורבים מוצאים עצמם כהומלסים חדשים, סטודענטן, שיש ברשותם מכשיר סלולארי, אייפד, לפטופ, עובדים במלצרות ועבודות נוספות, נולדו וגדלו בארץ, יש להם משפחה אוהבת, שרתו בצבא, משלמים מיסים, אבל אין להם סיכוי להיות בעלי דירות, או אפילו לממן שכר דירה, לצעירים אלו כבר הגיע המצב שאין להם ברירה אלה לגור באוהל. צילום מתי עלה כך נולד רעיון עיר האוהלים שהוקם ביום חמישי האחרון,   קרא עוד..

מנוחה – ווען פאָטאָגראַפיע איז געווען. הכמיהה לשטח פתוח במרכז העיר, היא אחת מהיסודות הבסיסיות מהמושג להיות תל אביבי, אחד מהמאפיינים בתכנון ערים בישראל הוא לתכנן פארק בקצוות העיר וזה גם הטרגדיה של הערים בישראל, תל אביב מציעה פארקים גדולים, אך רובם בקצוותיה, בצפון יש את פארק הירקון, בדרום את פרק דרום, או כפי שמכונהפארק בגיןשאמור לכלול בעתיד את ,אַריעל שרון פּאַרק, שיכלול את שטח חיריה, אשר יהווה את   קרא עוד..

לאַנג ויטאָבוס קאַפּאַציטעט און שטעלע פון “תל וועג” – צילום מתי עלה היינו בטוחים שסדרי עולם ישתנו ויהיה תהו ובואו ואיש/ה לא ידעו את ימינם ואת שמולם, מיר וואָטשט די רעוואַלושאַנז און פראטעסטן, שרעק, פאַרצווייפלונג און מורא באגלייט אונדז צו דער ערשטער פון יולי און דער ערשטער טעג, טאקע אין דער פרי טעג די מורא נאָד בייַ אונדז, ווי מיר אַרבעט? און ווי נטנאַל וואָכעדיק לעבן?, מיר מורא געהאט אָפטקייַט, רוץ, אַלטערנאַטיוועס קאַנסאַלד שורות, ווייַטקייט פון היים, מקום עבודה לתחנות ולהרגלים ובעיקר לזקנים שיאלצו ללכת מרחק   קרא עוד..

הפעם על שתי אומני רחוב הפועלים במרחב הציבורי בתל אביב, Foma אומנית הרחוב הפועלת בשלושה ממדים. יש לה עבודות פורטרט גוטיות, עבודות פורטרט בעלות מימדים גדולים, פעם היא מופיע כבעל חי, פעם כבועה, משמינות עצמם בהגזמה, בעלות צבע אחיד בעיקר ורוד ותכלת ועבודות פמיניסטיות שעוסקות בהטרדה מינית במרחב הציבורי, בשני אופנים, הראשון: צילום על פוסטר, דף גודל A4 בו על ראשה גרב גומי מתוח (או קונדום), שערה הארוך גלוי ויורד על גופה, צד   קרא עוד..

המיזמים שכדאי להכיר –...

אַרייַנגעשיקט אויף Jan - 10 - 2015

3 באַמערקונגען

ביקור בברכות החורף בגבול...

אַרייַנגעשיקט אויף דעצעמבער - 23 - 2014

ניט קאָממענץ

וועלאָסיפּעד: חניופן, רגישות? ודגם...

אַרייַנגעשיקט אויף נאוועמבער - 24 - 2014

2 באַמערקונגען

המיזמים שכדאי להכיר: תחנת...

אַרייַנגעשיקט אויף נאוועמבער - 3 - 2014

איינער רעספּאָנסע

לאצ’י ארט: פרפרזה

אַרייַנגעשיקט אויף אקטאבער - 20 - 2014

ניט קאָממענץ

פארוואס תל אביב

אַרייַנגעשיקט אויף אפריל - 25 - 2011

4 באַמערקונגען

חורף בנחל הירקון

אַרייַנגעשיקט אויף פעברואר - 5 - 2013

2 באַמערקונגען

גאַס קונסט: שטריקערייַ אין דער ...

אַרייַנגעשיקט אויף אקטאבער - 30 - 2012

4 באַמערקונגען

תשיעיות: תּל אביב ...

אַרייַנגעשיקט אויף יולי - 9 - 2013

2 באַמערקונגען

טוויטטער ופּדאַטעס

קיין ציבור טוויטטער אַרטיקלען.

אַדווערטיסערס