• יאַן : 10 : 2015 - המיזמים שכדאי להכירRD
  • דעצעמבער : 23 : 2014 - ביקור בברכות החורף בגבול תל אביב חולון
  • נאוועמבער : 24 : 2014 - וועלאָסיפּעד: חניופן, רגישות? ודגם חדש לתל אופן
  • נאוועמבער : 3 : 2014 - המיזמים שכדאי להכיר: תחנת ספרים.
  • אקטאבער : 20 : 2014 - לאצ’י ארט: פרפרזה

ארכיון עבור April, 2013

המשיכה שלי אל אזור הדרום מגיעה מהחיבור אל היכולת לקיימות עירונית ולעירוב שימושים, יש בה משהו שמזוהה עם התמימות, היא עדיין לא עברה את שלב החסימה, אנו מייחסים לדרום את ההזנחה, חוסר האסטטיות, עוני, תושבים חלשים, מוחלשים, קשי יום, משיכה של מהגרים ומבקשי מקלט, זנות, דרוגס, סחר בנשים ובבני אדם, שכר דירה נמוך, אזור שמושך צעירים לתקופות מעבר קצרות, בדרך כלל היחס הוא של משיכת כתף, אותה תמימות וחופש בנוסף לאנשים   קרא עוד..

הבלוג תל אביב שלי – בלוג צילום עלה לרשת לפני שנתיים בתאריך 25/04/2011 מתוך שאלה ששאלתי את עצמי “פארוואס תל אביב”, שאלה שאני שואל את עצמי כשאני הולך ברחוב, לפני כתיבה, לפני יצירה או לפני ביצוע שיתוף פעולה, יש בעיר הזו אנרגיה שאין לה תפוגה שגורמת לי להמשך אליה. הסוגיה המאתגרת של איך דברים נעשים כאשר כל החלקים המעורבים ביצירה באים מוכנים עם אג’נדה ומוכנים להאבק לקיומה, זה אחד האתגרים שמושכים   קרא עוד..

Oum Kultuv אמנית אוטדידקטית רב תחומית, ציירת, צלמת, מאיירת ואמנית רחוב, יוצרת במגוון טכניקות ועוד…, עכשיו לפני פתיחת תערוכת פרויקט המסכות. מעל לשנה תהיתי ביני לביני מי האמנית שמציירת דמויות גזורות מעוטרות ועטופות בצבעוניות לרוב שחור לבן ובמיניאטוריות שכבשו כל פינה בלב ומרכז תל אביב, כך זה במילים שלהלפעמים אני מרגישה כמו דבורה שמרחפת מפרח לפרח: הדמויות הן פרי דמיוני, חסרות גבולות, מאד גמישות. רובן נשים חזקות, מעיןשמשוניות”.מצד אחד הן עגלגלות   קרא עוד..

תּל אביב איז באקאנט ווי “ווייַס סיטי” אָדער “שוואַרץ ווייַס שטאָט”, עס איז אַ בוך דורך אַז נאָמען, מיר דערקענען די אַפּרעסיוו זינען פון פאַרקער דזשאַמז, בנינים פאַרלאָזן, פליסנדיק צו אַרבעט , צו די אוניווערסיטעט, זוכן פֿאַר פּאַרקינג, קאַפע, גאַלעריע, שאַפּינג צענטראַל, ספּעציעל אין אַ פּלאַץ מיט לופט קאַנדישאַנינג צו אַנטלויפן די סטייפאַלינג היץ אין זומער אָדער באַהיצונג אין ווינטער, עס ס 'גאָרנישט ווי תּל אביב אין די טראַנזישאַנאַל צייטן פון קוואַל און האַרבסט און פאַרביק בלאַסאַמז און חלומות אַז, שיין ניט ווי תּל אביב תּל אביב ווינטער, צי   קרא עוד..

  בסוף מרץ 2013 נפתח לציבור פארק קרית ספר, פתיחתו מסיימת סגה שנמשכה קרוב לחמש עשרה שנה, מתחם קרית ספר המצוי בשטח לב העיר, שטח שאין בו גינות ציבוריות כלל למעט גינת שנקין המרוחקת, המתחם משתרעה על כ20 דונם סביב רחוב קרית ספר המהווה את ליבה של השכונה ומרכזה, גבולותיה: דרום לינקולן, מזרח סעדיה גאון, צפון וילסון, מערב יהודה הלוי, את 12 הדונם של מתחם הפארק מדרומו, המרכז למיפוי ישראל, זון   קרא עוד..

המיזמים שכדאי להכיר –...

אַרייַנגעשיקט אויף Jan - 10 - 2015

3 באַמערקונגען

ביקור בברכות החורף בגבול...

אַרייַנגעשיקט אויף דעצעמבער - 23 - 2014

ניט קאָממענץ

וועלאָסיפּעד: חניופן, רגישות? ודגם...

אַרייַנגעשיקט אויף נאוועמבער - 24 - 2014

2 באַמערקונגען

המיזמים שכדאי להכיר: תחנת...

אַרייַנגעשיקט אויף נאוועמבער - 3 - 2014

איינער רעספּאָנסע

לאצ’י ארט: פרפרזה

אַרייַנגעשיקט אויף אקטאבער - 20 - 2014

ניט קאָממענץ

גאַס קונסט: אָפּשפּיגלונג, מולטי ...

אַרייַנגעשיקט אויף אפריל - 28 - 2011

2 באַמערקונגען

גאַס קונסט – שטאָך:...

אַרייַנגעשיקט אויף Mar - 12 - 2013

7 באַמערקונגען

תחנת אוטובוס בתל אביב...

אַרייַנגעשיקט אויף יולי - 19 - 2011

4 באַמערקונגען

די קאַפעס פון תל ...

אַרייַנגעשיקט אויף Mar - 22 - 2012

ניט קאָממענץ

איינער בילד.

אַרייַנגעשיקט אויף יולי - 24 - 2011

2 באַמערקונגען

טוויטטער ופּדאַטעס

קיין ציבור טוויטטער אַרטיקלען.

אַדווערטיסערס