אחת הפלטפורמות הזמינות לעבודות ענק  ולקירות משותפים הם מגרשי החניה, מגרשי החניה כמו העבודות, הם זמניות עד לבניה, עבודת אומנות הרחוב המתארחת בחניון, בקיר או במבנה הנטוש עד לבניה. שתי מגרשים מעניינים נמצאים אחד בלב העיר ברחוב גרוזינברג  והשני בדרום העיר ברחוב שוקן מול מערכת עיתון הארץ, שניהם מקבוצת הסטייל חייב למות SMD..
העבודה המרכזית בחניון גרוזנברג על מבנה טרנספורמטור, או שריד מבנה שנהרס, עבודה ותיקה של KNOW HOPE לפני שהדמות הצנומה, המכונסת והנוגה מכוסת הקפוצון, עם הפסים החלה להופיע, בעבודה זו דמות מוקדמת שלה  עם פנים למביט/ה בעבודה ודמות נוספת נשית, מאוחור כשהגב אל המביט/ה, בינהם טקס שירתי, השירה היא מאפיין נפוץ בעבודותיו הקדומות, בעבודה זו ניתן לראות גם את הלב האדום ובגרסאות שהוא מופיע רבות בעבודותיו.
עבודה וותיקה
טקסט בין הדמויות
מגרש החניה ברחוב השוקן נוצר מהריסת מבנה נטוש והפיכת השטח למגרש חניה, יש משהו אירואי בכך שבתוך הבניין הנטוש, היתה עבודה של KLONE שבקיר משותף בחניון העבודה המרכזית היא גם שלו ושל קבוצת SMD עם KIPI,  יצא לי לראות תמונה של ההריסות וחלק מהעבודה מציצה מאחת נקירות ההרוסים, מלבד עבודה של KLONE משתתפים גם KIPI ו ZERO CENTS וווריטינג MERK וROBAT.
קירות משותפים במגרש החניה
KLONE
קיפי משמאל וזירוסנס מימין
מודעות פרסומת

4 מחשבות על “אומנות רחוב – מגרשי חניה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s